Vallavalitsus

Vormsi Vallavalitsus on täidesaatev organ, mille moodustab vallavanem. Vallavalitsuse kinnitab volikogu. Vallavalitsuse ülesandeks on valmistada ette volikogus arutamisele tulevaid küsimusi, lahendada ja korraldada jooksvaid kohaliku elu küsimusi ning täita muid volikogu poolt talle pandud või delegeeritud ülesandeid. Vallavalitsus on kutsutud kokku järgides põhimõtet, et esindatud oleksid saare erinevate elualade esindajad. Vastavalt Vormsi valla põhimäärusele on vallavalitsus viie- kuni üheksaliikmeline.

Vormsi valla omavalitsuslik staatus kinnitati 19. detsembril 1991. Vastava tunnistuse andis välja Eesti vabariigi ülemnõukogu, millele on allakirjutanud esimees Arnold Rüütel.

Alates sellest ajast on olnud Vormsi vallavanemad: Rudolf Kägu, Ene Sarapuu, Teet Vainola, Andres Koch, Ants Varblane, Meelis Mägi, Daina Jüristo, Uku Sulev Kuut, Urmas Pau, Meeme Veisson ja Tanel Viks.

1. jaanuari 2018. a. seisuga on Vormsi vallas registreeritud 419 elanikku.

Tutvu Vormsi Valla 2011-2025 arengukavaga.

Vormsi Valla põhimäärus. 

Vallavalitsuse liikmed

Ene Sarapuu

Vallavanem

E-post: ene@vormsi.ee

Ahti Allik

Vallavalitsuse liige

E-post: ahti@vormsi.ee

Koit Kõiveer

Vallavalitsuse liige

E-post: koitkk@gmail.com

Ege Kanarbik

Vallavalitsuse liige

E-post: kanarbik2@hot.ee

Jonne Berggren

Vallavalitsuse liige

E-post: jonne@vormsi.ee

Heily Piip

Vallavalitsuse liige

E-post: heily.piip@vormsi.edu.ee

Riina Nedzelskiene

Vallavalitsuse liige

E-post: riina@vormsi.ee

Vallavanem

Ene Sarapuu
Telefon: (+372) 56 653 668
E-post: ene@vormsi.ee

Vallasekretär

Eidi Leht
Mobiil: (+372) 50 70 927
E-post: eidi@vormsi.ee
Alus: Ametijuhend
Haridus: EPA kõrgharidus, pädevustunnistus

Saarevaht

Jonne Berggren
Mobiil: (+372) 53 404 211
E-post: jonne@vormsi.ee

Kinnisvaraspetsialist

Valvi Sarapuu
Telefon: (+372) 53 073 269
E-post: valvi@vormsi.ee
Alus: Tööleping
EPA täiendkoolitused

Finantsjuht

Janne Nazarov                                                                                                             Alus: tööleping                                                                                                 Haridustase: kõrgharidus, raamatupidamise kutsekvalifikatsioon I tase,
magistrikraad omandamisel                                                                                   Eriala: majandusarvestus ja finantsjuhtimine

Haridus- ja sotsiaaltöö spetsialist, maavarade spetsialist

Meeme Veisson
Mobiil: (+372) 53 00 5196
E-post: meeme@vormsi.ee
Alus: tööleping

Referent

Marju Kaev
Telefon: (+372) 52 96 318
E-post: vv@vormsi.ee
Alus: tööleping
Haridus: kõrgharidus

Raamatupidaja

Ilona Laur
Mobiil: (+372) 53 32 4425
E-post: raamatupidamine@vormsi.ee
Alus: tööleping
Haridus: rakenduslik kõrgharidus, Audentese Erakool

Ehitusinsener

Riina Nedzelskiene
Mobiil: (+372) 52 58 025
esmaspäeviti 9.00-12.00
neljapäeviti 12.00-16.00
E-post: riina@vormsi.ee
Alus: ametijuhend
Haridus: kõrgharidus, EKA

Kultuuri- ja noorsootöö spetsialist

Tatjana Sääs
Mobiil: (+372) 53 43 6771
E-post: tatjana@vormsi.ee
Alus: tööleping
Haridus: Kõrgharidus, TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia

Vallavalitsuse tööaeg:

E-R 8.00-16.30
Lõuna 12.00-12.30

Kodanike vastuvõtt:

E 14.00-16.00
T,N 9.00-12.00 ja 14.00-16.00
K,R vastuvõttu ei toimu

Vormsi Vallavalitsuse kontaktandmed:

Registrikood 75022427,
Arveldusarve nr EE702200001120170356
Hullo küla, Vormsi vald, 91301 Läänemaa
Telefon: (+372) 52 96 318
E-post: vv@vormsi.ee

Dokumendid

Amphora link ametlikuks kasutamiseks: https://amphora1.carlsman.com/vormsivv/index.aspx

Puhkuste ajakava 2018

Vormsi Vallavalitsuse koosseis, palgamäärad ja teenistuskohtadele esitatavad nõuded

Ametnike palgaandmed

Vormsi vallavalitsuse privaatsuspoliitika

Toimingupiirangud

Vallavalitsuse palgajuhend