Rahvamaja

Vormsi Rahvamaja on ehitatud 1938. aastal ning see on kogukonna kogunemiskoht, kus toimuvad erinevad kultuuri-, huvitegevuse ja töötubadega seotud üritused. Rahvamaja ja vallamaja on varustatud kaldteedega, mis hõlbutavad ligipääsu erivajadustega inimestele. Parkimine on korraldatud Rahvamaja õuealal.

Rahvamajas toimuvad kaks korda kuus filmiõhtud, korraldame kontserte, vahendame teatrietendusi ning erinevaid töötubasid. 2021.aasta kultuuriürituste kavas on kokku 48 üritust, mis toimuvad Rahvamajas või selle õuealal. Ürituste kavas on autorikontserdid, traditsioonilised kogukonnaüritused, ansamblite esinemised, maali-, käsitöö ja fotonäitused ning loengud. Avaldame kuude kaupa ürituste kavad jooksvalt siinsel lehel (vt. altpoolt), kodulehel sündmuste rubriigis ning Vormsi Rahvamaja FB kodulehel.

Vormsi Rahvamajas on 56 laua-, väli- ja kaardimängu. Mänge saab mängida kohapeal, aga ka hinnakirja alusel laenutada. Suures saalis on võimalik mängida lauatennist, rõdualal piljardit, koroonat ja mõlkkit.

Vormsi Rahvamajas asub Vormsi Noortetuba, mis on avatud kahel päeval nädalas – teisipäeviti ning neljapäeviti kl.13.30-16.00. Lisaks noortetoa avatusele näitame kahel korral kuus koguperefilme ning ürituste kavas on jälgitavad lasteüritused ja töötoad.

Meie Rahvamajas on suurepärased võimalused kontsertide, koolituste, laagrite, töötubade, ürituste ning kinoseansside läbiviimiseks. Tutvu meie hinnakirjaga ning Vormsi Kultuurimaja kalendriga. Kirjuta enda soovist ja mõtetest eda@vormsi.ee ning leiame võimaluse, kuidas korraldada meeldejääv üritus meie väikesaarel.  Olete oodatud!

 

Rahvamaja kalender

Hinnakiri_Vormsi Rahvamaja_ 01.02.2021

Vormsi rahvamaja kasutamise kord

Rahvamaja üritused:

Veebruar 2021(1)

Märtsis oleme suletud (riiklik korraldus COVID-i leviku piiramiseks).

 

Kontakt:

eda@vormsi.ee või telefonil: 53 43 6771