Transport

Saarele jõudmiseks peate sõitma Rohuküla sadamasse ja teeviitade abil leidma Vormsi praami kai. Kai ja piletikiosk asuvad sadamahoonest vasakul (väike kiosk taraga eraldatud autoparkla ääres). Pileteid Vormsi praamile saab osta ainult Vormsi piletikioskist – suures sadamahoones Vormsi piletite müüki ei toimu. Kioskist saab osta ainult edasi-tagasi pileti, sest Vormsi saarel pileteid ei müüda. Talvisel perioodil toimub piletimüük praamil reisijate salongis.
Vormsi vahet sõitev praam “Ormsö” võtab peale nii sõidukeid kui jalakäijaid.  Rohkem infot Vormsi praamiaegade kohta ja online piletid: www.veeteed.com. NB! Suveperioodil pead praamipileti varakult broneerima, sest maalilisele Vormsi saarele seikleb tuhandeid inimesi! Võimalusel korral jäta auto Rohuküla sadamasse ja tule üle jalgsi või jalgrattaga. Kui soovite jätta auto mandrile, siis Rohukülas on suur tasuta parkla, kus on oma autot turvaline hoida.

Tutvu saare transpordivõimalustega ja vaata millisel Rohukülast saarele saabuval praamil on vastas liinibuss, mille graafik  on siin.

Rohukülla ja Vormsil liikuvate busside graafikut saab vaadata ka siit.

Vormsile on võimalik tulla ka oma alusega. Sviby sadama kohta on täpsem info siin.

Hea ülevaade Vormsi 8-kujulisest põhiteest ja objektidest, mida külastada.