Volikogu kontaktid

Vormsi Vallavolikogu on kohaliku omavalitsusüksuse esinduskogu, mis on valitud Vormsi valla hääleõiguslike elanike poolt kohaliku omavalitsuse volikogu valimise seaduse alusel. Volikogu annab määrusi ja otsuseid, mille abil korraldatakse kohalikku elu Vormsi vallas. Volikogu istungid toimuvad reeglina iga kuu kolmandal reedel koolituskeskuses Hullos. Kõik istungid on avalikud ja kõik inimesed on teretulnud kuulama.

Alates septembrist 2014 saab volikogu istungite ülekandeid vaadata otse internetist. Vaata siit!

Vallavolikogu 9. koosseis

Volikogu e-post: volikogu@vormsi.ee

Kata Varblane

Volikogu esimees, valimisliit Avatud Vormsi
Tel 529 8358, kata.varblane@gmail.com

Tanel Viks

Volikogu aseesimees, valimisliit Tasakaalus arenev Vormsi
Tel 506 3351, tanel@vormsi.ee

Jaak Kaabel

Valimisliit Avatud Vormsi
Tel 5885 7127, jaak.kaabel@gmail.com

Björn Berggren

Valimisliit Avatud Vormsi
Tel 559 76787, bj6rnberggren@gmail.com

Henry Timusk

Valimisliit Avatud Vormsi
Tel 514 7678, henry@vormsi.ee

Arvo Allik

Eesti Keskerakond
Tel 5656 5050, arvo@vormsi.ee

Ivo Sarapuu

Eesti Keskerakond
Tel 5625 5927, ivo@vormsi.ee

 


Volikogu 9. koosseis on ametis alates 10. novembrist 2021.

Vallavolikogu komisjonid

Hariduskomisjon

Henry Timusk (esimees), Kata Varblane (aseesimees), Kairi Aavere, Day-Lee Holm, Kristina Rajando, Age Kõiveer, Helis Lall

Kultuurikomisjon

Kata Varblane (esimees), Volikogu liige (aseesimees), Björn Berggren, Marju Tamm, Yngve Rosenblad, Henry Timusk, Barbi Pilvre, Malle Hokkonen

Sotsiaal- ja turvalisuskomisjon

Henry Timusk (esimees), Volikogu liige (aseesimees), Jonne Berggren, Veronika Isberg, Ege Kanarbik, Ene Rand, Mikk Varblane

Majanduskomisjon

Volikogu liige (esimees), Kata Varblane (aseesimees), Arvo Oorn, Jakob Saks, Mikk Puurmann, Toomas Sarv, Ivari Sarapuu

Ehitus- ja keskkonnakomisjon

Volikogu liige (esimees), Henry Timusk (aseesimees), Ants Rajando, Elle Puurmann, Veiko Valdmets, Siim Särekanno, Gert Enno

Revisjonikomisjon

Kata Varblane (esimees), Volikogu liige (aseesimees), Henry Timusk

Vormsi