Teenused

FIE Risto Koch

Korstnapühkimisteenus
Suuremõisa küla, Vormsi vald
Tel: (+372) 56 475 738
E-post: risto.koch@mail.ee

FIE Eedik Kisler

Autoremonditeenus, haljastustööd, keevitustööd, veoteenus (autokäruga)
Hullo küla, Vormsi vald
Tel: (+372) 53 850 605
E-post: eedik.kisler@mail.ee

OÜ Vormsi Mets

Fällarna saekaater Saematerjali tootmine ja müük
Fällarna küla, Vormsi vald
Tel: (+372) 56 255 927
Tel: (+372) 56 565 050
E-post: vormsimets@hot.ee

FIE Eidi Leht

Saetud-lõhutud küttepuude müük
Fällarna küla, Vormsi vald
Tel: (+372) 56 255 927
E-post: eidi@vormsi.ee

FIE Ivo Sarapuu

Metsamaterjali ja küttepuude müük, puude mahavõtmine,
saematerjali müük, saagimis- ja lõhkumisteenus, hooldusniiduki teenus.
Niitmine, trimmerdamine, võsa mahavõtmine.
Fällarna küla, Vormsi vald
Tel: (+372) 56 255 927
E-post: ivo@vormsi.ee

FIE Rumpo Mäe Talu

Talu Kala püük, töötlemine
Rumpo küla, Vormsi vald
Tel: (+372) 47 29 932
Tel: (+372) 530 155 50
E-post: ants.streng@gmail.com

OÜ Vormsi Saekaater

Saematerjali saagimise teenus ja müük

Hullo küla, Vormsi vald
Tel: (+372) 47 29 460
Tel: (+372) 52 08 649
E-post: ellen58@hot.ee

Tiit Adams

Hullo massaažituba

Tel: (+372) 56 65 37 63

Vormsi Paat OÜ

Puidust väikelaevade ehitus, renoveerimine, katsetamine, merereisid, sepiste valmistamine

Ulase talu, Rumpo küla, Vormsi vald
Tel: (+372) 51 871 90
E-post: info@vormsipaat.ee
www.vormsipaat.ee

OÜ Revalees

Niitmine, trimmerdamine, võsa maha võtmine,
värvimistööd.

Sviby küla, Vormsi vald
Tel: (+372) 50 63351
E-post: tanvx@neti.ee

Ehitus

Merion Swest OÜ

Üldehitus, viimistlus, remont, aedade ehitus,
elektritööd, santehnilised tööd.
Tel: (+372) 50 478 27
E-post: merion@merion.ee

OÜ Vormsi Paat

Väikelaevade ehitus
Tel: (+372) 51 871 90
E-post: info@vormsipaat.ee
http://www.vormsipaat.ee/

Arhitekt Ants Rajando

Arhitektuurne projekteerimine
(volitatud arhitekt tase 7, muinsuskaitse tegevusluba)

Tel: 5187957
E-post: antsrajando@gmail.com
Koduleht: www.antsrajando.ee

FIE Ilmar Koppelmaa

Puitkatuste ja roigasaedade ehitus
Tel: (+372) 52 016 95

Vormsi Arendus OÜ

Üldehitus, siseviimistlus, remont; kaevetööd kopplaaduriga
Tel: (+372) 58 162 162
E-post: vormsi@me.com

Karutare OÜ

Üldehitus, siseviimistlus, vundamentide ehitus, aedade ehitus, palkmajade ehitus.
Tel: (+372) 52 487 49
E-post: karutare@gmail.com

Põllumajandus

FIE Ülo Grundsten

Põllumajandussaaduste tootmine (Lihaveise- ja lambakasvatus)
Rälby küla, Vormsi vald
Tel: (+372) 47 29 360
E-post: ehasalus@gmail.com

OÜ AlfaEkspert

Põllumajandussaaduste tootmine hobusekasvatus, lihaveisekasvatus
Hullo küla, Vormsi vald
Tel: (+372) 56 22 30 39
Tel: (+372) 55 20 057
E-post: alfaekspert@gmail.com

FIE Ivo Sarapuu

Hooldusniiduki teenus
Fällarna küla, Vormsi vald
Tel: (+372) 50 70 927
E-post: ivo@vormsi.ee

Vormsi Mesila OÜ

Vormsi mesila OÜ põhitegevuseks on mesindus ja sellega seotud tegevus, mee- ja mesilasperede müük.
Artemi Smirnov
tel. 555 33 065
e-mail: vormsi.mesila@mail.ee

Ahto Koka Andruse talu

Põllumajandussaaduste tootmine ja müük (Lihaveise- ja lambakasvatus)
Hullo küla, Vormsi vald
Tel: (+372) 52 98 122
E-post: ahto.kokk@gmail.com

OÜ Vormsi MT

Põllumajandussaaduste tootmine ja müük (Lihaveisekasvatus)
Kersleti küla, Vormsi vald
Tel: (+372) 52 26 137
E-post: mtvormsi@hot.ee
Koduleht: http://www.vormsihereford.ee/

FIE Rumpo Mäe Talu

Segapõllumajandus ja lihaveiste müük (lihaveisekasvatus)
Rumpo küla, Vormsi vald
Tel: (+372) 47 29 932
Tel: (+372) 530 155 50
E-post: ants.streng@gmail.com