Vormsi Kraam MTÜ inventari rent

Vormsi Kraam MTÜ läinud aasta oli igati tegus. Lisaks toidutootmise arendamisele saarel, osales MTÜ Vormsi Kra:m koostööprojektis „Arukad külad, nutikad kogukonnad” loodusturismi arendamise ideega Vormsil. Samuti on saadud toetusi läbi erinevate teiste projektide ja mitte ainult koolituste jaoks vaid ka inventari jaoks.

Tänu Vormsi Kraam MTÜ suurele panusele laiendati KOP-i toetuse abil Vormsi rahvamaja kööki, kus on nüüd võimalus kahes ahjus ja suuremal pliidil mõne sündmuse eel kokata (nt kogukonnaõhtusöök). Lisaks on rahvamajas juures sada praetaldrikut ja pokaali, teravad noad ja lõikelauad, uued laudlinad – kõik selleks, et vormsilastel oleks mõnusam ja lihtsam vahvaid sündmusi korraldada. Kõik on antud Vormsi valla kasutusse.

Hinnakirja rahvamaja kasutamise kohta leiad SIIT. Kui tekib veel küsimusi rahvamaja köögi kasutamise kohta, siis palun kirjuta vv@vormsi.ee.

Vormsi Kra:mil on erinevate projektide raames hangitud kogukonnale kasutamiseks mõeldud ka laadatelgid, laadalauad ja -toolid, suured potid, gaasiga wok-pann, 22 paari lumeräätsasid jm.

Nimekirja ja hindadega saab tutvuda SIINKui midagi kasutada soovid, siis kirjuta julgelt info@vormsikraam.ee.

Valmimas on ka e-pood, mille areng on olnud aeglasem, kui loodeti. Hetkel on www.vormsikraam.ee leht avalik, kuigi arendustegevus veel käib. Ootame kõiki teenusepakkujaid, kes sooviks oma infot kodulehele lisada, kirjutama epood@vormsikraam.ee.

Vormsi