Volikogu

Vormsi Vallavolikogu on kohaliku omavalitsusüksuse esinduskogu, mis on valitud Vormsi valla hääleõiguslike elanike poolt kohaliku omavalitsuse volikogu valimise seaduse alusel. Volikogu annab määrusi ja otsuseid, mille abil korraldatakse kohalikku elu Vormsi vallas. Volikogu istungid toimuvad reeglina iga kuu viimasel esmaspäeval koolituskeskuses Hullos. Kõik istungid on avalikud ja kõik inimesed on teretulnud kuulama.

Vallavolikogu koosseis

Ivo Sarapuu

Volikogu esimees

Telefon: (+372) 56 25 5927, e-post: ivo@vormsi.ee

Arvo Allik

volikogu aseesimees

E-post: arvo@vormsi.ee

Algor Streng

Volikogu liige

E-post: algor.streng@gmail.com

Gert Kanarbik

Volikogu liige

E-post: gertkanarbik@hot.ee

Ene Sarapuu

Volikogu liige

E-post: ene@vormsi.ee

Heino Paulus

Volikogu liige

E-post: heino87@hot.ee

Arkadi Tammik

Volikogu liige

E-post: atammik@metsamees.ee

Kaido Valm

Volikogu liige

E-post: kaidovalm@gmail.com

Sven Rammul

Volikogu liige

E-post: sven.rammul@gmail.com

Volikogu juures tegutseb 3 komisjoni, mis on nõuandvad organid volikogule

  • Maaelu- ja majanduskomisjon: Ene Sarapuu, aseesimees Arkadi Tammik
    Liikmed: Arvo Oorn, Ove Koska, Ilmar Koppelmaa, Jonne Berggren, Gert Kanarbik.
  • Sotsiaal-, haridus- ja kultuurikomisjon: esimees Ivo Sarapuu, aseesimees Algor Streng
    Liikmed: sina, Ene Rand, Madli Tarjus, Heily Piip, Karl Kermes.
  • Revisjonikomisjon: esimees Arvo Allik, liikmed Heino Paulus ja Kaido Valm.

Alates septembrist 2014 saab volikogu istungite ülekandeid vaadata otse internetist. Vaata siit!

 

Kontaktandmed

E-post: volikogu@vormsi.ee
Volikogu sekretär Marge Tiik
Hullo küla, 91301, Vormsi vald,  Läänemaa