Volikogu

Vormsi Vallavolikogu on kohaliku omavalitsusüksuse esinduskogu, mis on valitud Vormsi valla hääleõiguslike elanike poolt kohaliku omavalitsuse volikogu valimise seaduse alusel. Volikogu annab määrusi ja otsuseid, mille abil korraldatakse kohalikku elu Vormsi vallas. Volikogu istungid toimuvad reeglina iga kuu viimasel esmaspäeval koolituskeskuses Hullos. Kõik istungid on avalikud ja kõik inimesed on teretulnud kuulama.

Vallavolikogu koosseis

Ivo Sarapuu

Volikogu esimees

Telefon: (+372) 56 25 5927, e-post: ivo@vormsi.ee

Ove Koska

volikogu aseesimees

E-post: vormsi@me.com

Anu Streng

Volikogu liige

E-post: rumpomae@gmail.com

Henry Timusk

Volikogu liige

E-post: henrykiri@gmail.com

Heily Piip

Volikogu liige

E-post: heily40@gmail.com

Andres Koch

Volikogu liige

E-post: andreskoch@hot.ee

Sven Rammul

Volikogu liige

E-post: sven.rammul@mail.ee

Arvo Allik

Volikogu liige

E-post: arvo@vormsi.ee

Urmas Pau

Volikogu liige

E-post: urmas@vormsi.ee

Volikogu juures tegutseb 3 komisjoni, mis on nõuandvad organid volikogule

  • Maaelu- ja majanduskomisjon: aseesimees Ivo Sarapuu. Liikmed: Marju Tamm, Ants Rajando, Arvo Oorn, Veiko Valdmets, Heily Piip, Elle Puurmann;
  • Sotsiaal-, haridus- ja kultuurikomisjon: esimees Henry Timusk, aseesimees Heily Piip. Liikmed: Arvo Allik, Kristina Rajando, Jonne Berggren;
  • Revisjonikomisjon: esimees Arvo Allik. Liikmed Urmas Pau ja Sven Rammul.

Alates septembrist 2014 saab volikogu istungite ülekandeid vaadata otse internetist. Vaata siit!

 

Kontaktandmed

E-post: volikogu@vormsi.ee
Volikogu sekretär Marge Tiik
Hullo küla, 91301, Vormsi vald,  Läänemaa