Volikogu

Vormsi Vallavolikogu on kohaliku omavalitsusüksuse esinduskogu, mis on valitud Vormsi valla hääleõiguslike elanike poolt kohaliku omavalitsuse volikogu valimise seaduse alusel. Volikogu annab määrusi ja otsuseid, mille abil korraldatakse kohalikku elu Vormsi vallas. Volikogu istungid toimuvad reeglina iga kuu viimasel esmaspäeval koolituskeskuses Hullos. Kõik istungid on avalikud ja kõik inimesed on teretulnud kuulama.

Vallavolikogu koosseis

Ivo Sarapuu

Volikogu esimees

Telefon: (+372) 56 25 5927, e-post: ivo@vormsi.ee

Arvo Allik

volikogu aseesimees

E-post: arvo@vormsi.ee

Algor Streng

Volikogu liige

E-post: algor.streng@gmail.com

Gert Kanarbik

Volikogu liige

E-post: gertkanarbik@hot.ee

Madli Tarjus

Volikogu liige

E-post: madli.tarjus@gmail.com

Heino Paulus

Volikogu liige

E-post: heino87@hot.ee

Mikk Varblane

Volikogu liige

E-post: mikkvarblane@gmail.com

Kaido Valm

Volikogu liige

E-post: kaidovalm@gmail.com

Sven Rammul

Volikogu liige

E-post: sven.rammul@gmail.com

Volikogu juures tegutseb 3 komisjoni, mis on nõuandvad organid volikogule

  • Maaelu- ja majanduskomisjon: esimees Ivo Sarapuu, aseesimees Arvo Allik
    Liikmed: Ene Koitla, Eidi Leht, Jakob Saks, Arvo Oorn, Veiko Valdmets
  • Sotsiaal-, haridus- ja kultuurikomisjon: esimees Ivo Sarapuu, aseesimees Algor Streng
    Liikmed: Ene Rand, Madli Tarjus, Heily Piip, Karl Kermes, Tatjana Sääs.
  • Revisjonikomisjon: esimees Arvo Allik, liikmed Heino Paulus ja Kaido Valm.

Alates septembrist 2014 saab volikogu istungite ülekandeid vaadata otse internetist. Vaata siit!

 

Kontaktandmed

E-post: volikogu@vormsi.ee
Volikogu sekretär Marge Tiik
Hullo küla, 91301, Vormsi vald,  Läänemaa