Osale õpetajaameti programmis

Õpetajaametist huvitatud saavad end kirja panna karjääripöörajatele mõeldud inspiratsiooniprogrammi “Jah! Õpetajaks!”. Programmiga soovime julgustada ja toetada inimesi, kes soovivad teha karjääripöörde ja asuda või naasta õpetajaametisse. Programm on mõeldud inimesele, kes otsib uusi arenguvõimalusi; kes soovib teha tähendusrikast tööd; tahab end proovile panna ja mõjutada tuleviku ühiskonda; kellele meeldib luua väärtust ja iga päev ise areneda.

Elukestev õpe on üha populaarsem ja ka õpetajaametisse jõuab rohkem neid inimesi, kes on alustanud oma karjääri hoopis muul elualal. Meil on positiivseid näiteid, kuidas inspiratsiooniprogrammi vilistlased on läinud uuesti ülikooli, seekord aga õpetajakoolituse erialale ning nii mõnigi programmi lõpetanu on juba asunud koolis tööle õpetajana.  Nüüd on avatud võimalus järgmistele huvilistele.

Neljast moodulist koosnev programm alustab jaanuaris ja kestab aprillini. Programmi jooksul toimuvad koolitused nüüdisaegsest õpikäsitusest, õpistrateegiatest, tunni disainimisest ja enesejuhtimisest.

Programmis osalemiseks palume saata motivatsioonikiri ja CV 2. detsembriks 2021 aadressile: kadri.ratas@harno.ee. “Jah! Õpetajaks!” programmi võetakse vastu 15 osalejat.

Kutsume huvilisi liituma ka programmi lehega Facebookis: www.facebook.com/events/994884764407271

Kadri Ratas
Haridus- ja Noorteamet
Koolituskeskuse projektijuht
Tel 7350723
Kadri.Ratas@harno.ee

Inspiratsiooniprogrammi “Jah! Õpetajaks!” rahastab Euroopa Sotsiaalfond.

Vormsi