KUTSE: Vormsi jäätmemajanduse tuleviku arutelu

Vormsi Vallavalitsus kutsub arutelule Vormsi jäätmemajanduse tulevikust kolmapäeval, 21. juunil algusega kell 13.00 Hullos koolituskeskuses.
Armastame rääkida Vormsist kui keskkonnasõbralikust väikesaarest. Oleme uhked prügimajade üle külades, kus oleme jäätmeid liigiti kogunud juba paarkümmend aastat. Vahepeal on võimalused jäätmete vähendamiseks paranenud, samal ajal nõuded jäätmekäitlusele suurenenud, nii saareelanikud kui külalised saanud teadlikumaks, me ise nõudlikumaks. Teisalt ei saa salata, et jäätmemajanduse korraldus pole saarel probleemideta, või et kasutame nutikalt ära kõik võimalused. 
Kokkusaamise eesmärk on vaadata üle tänane jäätmemajanduse korraldus Vormsi saarel, kaaluda erinevaid alternatiivne ja leppida kokku muutmise vajadused.
Võimaluste kaardistamiseks ja vajalike sammude rittaseadmiseks tuleb meile appi Kadi Kenk, kes on koolitaja, Teeme ära! juhatuse liige, üks parimaid ring- ja jäätmemajanduse asjatundjaid Eestis.
Kel võimalik liituda veidi varem, siis alustame kell 12.00 jäätmejaamas olmeprügi auditiga. Seejärel suundume aruteluks koolituskeskusesse. Arutelu on plaanitud vahemikus 13.00 – 16.00, vahepeal teeme väikese pausi.
Palun tulekust teada anda maris@vormsi.ee, sest see aitab arutelu planeerida.
Rohkem infot: Maris Jõgeva, 53421726, maris@vormsi.ee
Vormsi