Aasta õppija tunnustamine

Ka sel aastal on avatud suurepärane võimalus tunnustada!

Ootame inimesi esitama aasta õppija kandidaadiks neid, kes on jätkanud täiskasvanuna katkenud haridusteed, osalenud täienduskursustel või omandanud uue eriala.

Läänemaa eelmise aasta õppija Toomas Peterson jagab oma kogemust ja kutsub üles tunnustama: “Õppijaid ja õpetajaid on vaja märgata, sest see toetab ja innustab inimesi ˮ. Aasta õppija 2010 Egon Erkmann lisab: “Oled sa noor või vana – tunnustamist vajab inimene läbi elu. Lapsena tunnustavad meid vanemad, siis sõbrad ja töökaaslased, vanadena toetavad lapselapsed. See on lõputu ringkäik nagu õppiminegi!”

Kandidaate saab esitada 31. maini 2018 veebilehel www.jällekooli.ee täites seal vormi. Aasta õppijaks esitatud kandidaatide seast valib žürii 16 kandidaati, kes pääsevad rahvahääletusele ning kõik inimesed saavad septembris anda hääle oma lemmiku poolt.

Lisaks aasta õppija kandidaatidele kutsume üles märkama ja tunnustama ka täiskasvanute koolitajaid, õppijasõbralikke tööandjaid ja õpitegusid. Kõigi kategooriate kandidaate saab esitada lehel: https://www.andras.ee/et/tunnustamine

Andrase infokiri avab teemat täpsemalt.

Head märkamist!

Ingrit Kera
Läänemaa TÕNi koordinaator

Koolitusjuht

Haapsalu Kutsehariduskeskus

Ehitajate tee 3, Uuemõisa

90401 Läänemaa

tel: 666 1745, 5218963

ingrit.kera@hkhk.edu.ee

www.hkhk.edu.ee

Vormsi