Vormsil lõpetas esimene perekool

4. mail lõpetas pidulikult Vormsi esimene perekool.

Sina ja Mina perekeskuse koolitajad, televisioonist tuntud Kaileen Mägi ja Haapsalu psühholoog Kairit Kivimäe, andsid Gordoni perekooli tunnistused pidulikult üle kõigile, kes olid 8-st sessioonist vähemalt 6-l kohal saanud käia.

„Gordoni perekool sobib hästi suhtlemise parandamiseks nii oma lastega kui ka teiste pereliikmete ja ümbritsevate inimestega,“ on juhendajad korduvalt öelnud ja nimetus perekool ongi alguses paljudele eksitav. Kuna juhendajad on andnud koolitust läbi enda tugeva positiivsuse võtme, siis on nad siia märtsi algusest igal reedel alati väga oodatud olnud. Tuge on saanud nii igapäevaste pisiasjade kui ka juba suuremate elumuredega tegelema pidavad lapsevanemad ja lasteaia töötajad. Tänutäheks kingiti lapsevanemate poolt isegi isetehtud kõrvarõngaid ja heegeldatud meeneid.

Projekt sai teoks Hasartmängumaksu Nõukogu kaudu tänu Sotsiaalministeeriumile. Raha on eraldatud ka teise grupi tarvis, mida seekord kokku ei saanud – kui miniseerium lubab, siis saame selle loodetavasti sügisel käima lükata. Toetab ka Vormsi vald.

Pildigalerii siin: https://photos.app.goo.gl/ecLyXINzEMIVItqJ3

Tatjana Sääs

Vormsi kultuuri- ja noorsootöö spetsialist

Vormsi