Vormsi Valge Villa

Parim koht nautimaks Vormsi saare vaikust ja rahu!

Magnushofi mõisasüdames asuv vastvalminud palkmaja pakub ööbimiskohti kuni 7 inimesele ja soojemal ajal võimalus lisaks aidamajas ööbida kuni 4 inimesel. 

Juuni-august: 

Villa rent250 eur/öö. Aida rent samale seltskonnale 75 eur/öö.

September -mai:

Villa rent200 eur/öö. Aida rent samale seltskonnale 50 eur/öö.

Maja esimesel korrusel asub  avatud elutuba-köök. Kõik vajalik söögitegemiseks olemas. Võimalus kasutada ka puupliiti ja seal olevat küpsetusahju eriti maitsvate söökide valmistamiseks.  Esimesel korrusel on veel magamistuba kahele, koos suure garderoobiga, WC- ja duśśiruum ning soe eeskoda õdusaks vestlusnurgaks. Teine korrus on avatud planeeringuga ja võimaldab ööbida 5 inimesel.

Aidas kahekohaline voodi ja lofti peal 2 madratsit. Aidas ööbijad peavad ka kasutama majas olevat WC ja duśśi. Aida kõrvalkorteris elavad kanad, kelle siblimist läbi seina kuuleb. Kukke meil ei ole, seega hommikul võib rahulikult magada.

Maja ümbritseb suur taastatud kivimüüridega aed, mis tekitab tunde, et oled turvaliselt hoitud ja muust maailmast eraldatud.  Kohe müüri taga on hobuste karjamaa ja teise korruse aknast saab imetleda nii hobuseid kui ümbritsevat loodust.  Nagu Vormsil mujalgi, on näha liikumas kitsi, rebaseid, jäneseid ja hea õnne korral isegi ilveseid ja metssigu. Vaikus Vormsil on piiritu ja tänapäeva maailma tingimustes väga suur väärtus. Seetõttu ootame ka oma külalistelt rahu ja vaikuse hoidmist. Lärmakad peod ei ole lubatud.  Valge Villa on suitsuvaba. Majas ei ole TV-d ega wifi´t. Saab kuulata aga CD-sid  ja kassette, ning mängida lauamänge.

Kõrvalasuva Magnushofi külalistemaja perenaine on nõus pakkuma hommikusööki ja kokkuleppel ka lõunasööki. Hooajavälisel ajal Vormsil avatud söögikohti ei ole. On küll hea varustatusega külapood Hullos.

Jalutuskäigu kaugusel on salapärane Suurallikas oma matkarajaga ja müstiline Huitbergi kühm, mis on ürgajast pärit korallriff keset metsa.  Õige meeleseisundi juures võib seal kohata trolle, kellega siiski ei tasu kohaliku muistendi järgi vestlusesse astuda.

Vormsil parim viis liikumiseks on rattasõit. Kohapeal mõned rattad saadaval.

Kaugus Sviby sadamast 8km ja Hullo keskusest 4km.  Vormsi Valge Villa asub Suuremõisas.  Jääkeldri ja Magnushoffi külalistemaja juurest keerab väike teeke mõisapargi äärt mööda majani.

Kontakt:
Telefon: 5648 0513
E-mail: valgevilla@vormsi.ee

Vormsi