Vormsi Vallavalitsuse kutsung küladele: andke teada kui vajate kruusa-liiva küla heakorratöödeks

Kevadega on alanud heakorratööd ja juba mitmed aktiivsed saareelanikud pöördunud vallavalitsuse poole küsimusega: kas prügimaja kindlustamiseks või kruusatee augu lappimiseks oleks võimalik saada kant või paar täitematerjali?

Meil on ainult hea meel külade initsiatiivi üle aidata kaasa sellele, et avalikult kasutatavad ja vallale kuuluvad rajatised oleks korras. Selleks, et olemasolevat ressurssi läbimõeldult kasutada, võrdsemad tingimused luua ja kriitilisemast parem ülevaade saada, kogume info vajadustest kokku ja aitame materjaliga kus see võimalik ja mõistlik.

Kruusa-liiva taotlemise tingimuseks on, et parandatav on avalikus kasutuses ja valla omanduses ning küla elanike poolt on keegi, kes aitab korraldada kohapealsed tööd. Eelkõige räägimegi bussipeatuste ja prügimajade ümbrusest, avalikest aladest ja aukudest teedel. 

Vabas vormis taotlusi, milles on märgitud vajadus (mille jaoks), materjal (liiv või kruus), vajalik kogus ja kontakt kellega võimalik vedu kokku leppida ootame aadressile vv@vormsi.ee kuni neljapäeva, 27. aprillini. 

Vormsi