Vormsi avatud hoovid ootavad!

Sel laupäeval, 21. juulil on paljud Vormsi hoovid avatud, et pakkuda nii omadele kui kallitele külalistele hoovimüüke, kodukootud kohvikuid kui ka põnevaid näitusi. Mängida saab Vormsi hoovide mängu.
Sündmus algab kell 11 ja lõpeb 16. See klapib hästi praamigraafikuga, kuid soovitame Eestimaa ühte päikeselisemat kohta nautima tulla juba varem ja jääda ka pühapäeval toimuvale Avatud Talude Päevale, mil avatud on Vormsi suurim talu loomafarmiga ja 1937. a ehitatud vormsirootslaste talu minevikku ja tulevikku.
Avatud hoovide ja kohvikute päeval ootab sel aastal lisaks koduste toitudega armsatele kohvikutele ning põnevate leidudega hoovimüükidele külastajaid sukeldumisvarustuse näitus läbi aegade ja retrokohvik „Võhma Lihakombinaadi Vormsi filiaal“ defitsiitsete veinide, valuutapunktide ja kõige muu juurde kuuluvaga. Oma saladusi ka Pritsumaja hoov koos kohvikuga.
Kindlasti ootame kõiki huvilisi haarama poest või praamilt Vormsi hoovide mängu kaarti, mille abil saab käia läbi kõik osalevad hoovid ning lahendada pererahva poolt välja mõeldud küsimusi või ülesandeid, koguda märke ning tuua need siis enne 16 rahvamaja juurde, kus kõik hoovid läbinud nuputajad saavad endale avatud hoovide ja Vormsi valla poolt välja pandud loosiauhinna. Ühte mängu saab teha nii üksi kui kogu seltskonnaga.

Kõige ajakohasema info saab leheküljelt vormsi.ee ja Facebooki lehelt „Vormsi saar“.

Tatjana Sääs
Vormsi kultuuri- ja noorsootöö spetsialist
53 43 6771

Vormsi