Teeme lapsele pai

Teet Roosaar

Eeskujuliikumine “Valge Õhupall” kutsub kõiki emasid ja isasid üles katkestama laupäeval, 1. juunil kell 11.11 üheks minutiks kõik muud tegevused, et teha oma lapsele pai.

“Pai tehes näitame me hoolivust ja loome turvatunde, mida vajavad nii väikesed kui suured. Üks pai võib tähendada rohkem kui tuhat sõna,” ütles eeskujuliikumise “Valge Õhupall” eestvedaja Tamo Vahemets.

Pai erilisus tuleb esile vaid siis, kui seda teeb lapsele väga lähedane inimene, näiteks lapsevanem või vanavanem. Kui laps on 1. juunil kell 11.11 teie kõrval, on see õige hetk näidata oma hoolivust, last tunnustada ja innustada. Kui lähedastel pole võimalik 1. juunil kell 11.11 lapse kõrval olla, saab pai teha mõttes või soovi korral sotsiaalmeedias (Facebook, Instagram), lisades postitustele teemaviiteid #lapselepai või #teemepai ja #valgeõhupall.

Samamoodi võib sotsiaalmeedias jagada ühiseid emotsionaalseid hetki oma lähedastega. Võimalusel võiks üritustel ning paidest tehtud fotodel ja videoklippidel kasutada valgeid õhupalle.

Aktsiooniga liitujate nimekiri täieneb iga päevaga. Pai tehakse nii laupäeval toimuvatel lastekaitsepäeva üritustel kui mõni päev varem või hiljem aset leidvatel toetusaktsioonidel. Praeguseks on teada, et pai tehakse Tallinnas võimlemispeo peaproovil, Põlva lastekaitsepäeva rongkäigus ja Rakvere Maaelu festivalil, üleskutsed kõlavad Selveri kaupluste siseraadios. Ettevõtmisega on lubanud liituda mitmed lasteaiad.

Rohkem informatsiooni leiab “Valge Õhupalli” kodulehelt https://valgeohupall.ee ja Facebooki lehelt https://www.facebook.com/valgeohupall.

Lisainfo:

Tamo Vahemets
eestvedaja
VALGE ÕHUPALL

TL: 5045112
EP: info@valgeohupall.ee
W: www.valgeohupall.ee

FB @valgeohupall

Vormsi