Oluline info ja sõnumid

Oluline info ja sõnumid:

  • Koolivaheaeg võib saada viiruse leviku kriitiliseks murdepunktiks. Hoolivalt käitudes saame kõik nakatumist vältida. Tasub puhata Eestis ja välisreisid edasi lükata koroonaviiruse kõrge leviku tõttu teistes riikides. Arvesta, et reisisihtkohtades võivad kehtida erinevad piirangud ning arstiabi ei pruugi olla alati hästi kättesaadav.
  • Valitsus pikendas üleriigilist alkoholimüügi piirangut. Alkohoolse joogi jaemüügi õigused on peatatud ajavahemikus kella 00.00st kuni 10.00ni alates 25. oktoobrist kuni 24. novembrini 2020. aastal. Piirangu jätkamise vajalikkust hinnatakse uuesti mitte hiljem kui 10 päeva enne selle kehtivuse lõppu.
  • HOIA äppi on alla laaditud 157 115 korda ja haigeks märkinuid on 96. Sõnum: Laadi oma nutitelefoni HOIA mobiilirakendus – see hoiatab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviirusesse nakatunud inimesega. Samuti saab rakenduse kaudu teavitada teisi enda nakatumisest ja aidata nii turvaliselt ja anonüümselt kaasa nakatunute arvu vähendamisele. (Valitsuse kommunikatsioonibüroo, 15.10.2020)
Vormsi