Luulevõistlus “Paiga vaim” ootab luuletusi Vormsilt

Luulevõistlusele „Paiga vaim” ootab luuletusi Vormsilt. Vormsil on palju kauneid paiku ja ootame ka Vormsi inimesi luulevõistlusel osalema.

Luulevõistlus tutvustab kauneid Eesti paiku, avaldades võistlusele saadetud luuletused ja kutsudes inimesi üles neid lugema. Luulevõistlus suurendab keelehuviliste kirjutamisindu ja tunnustab parimaid kirjutajaid.

Osalemine

Luuletusele tuleb lisada autori nimi ja asukoht, mille kohta luuletus on kirjutatud (aadress küla täpsusega või GPS-koordinaadid).

Luuletusi ootame kuni 15. augustini 2022 e-posti aadressile luuletus@toimetaja.eu.

Kuigi ootame luuletusi kuni 15. augustini, tasub oma kirjatöö aegsasti teele panna. Konkursile lähetatud luuletused avaldatakse Toimetaja tõlkebüroo kodulehel, kus kõik saavad oma lemmikule hääle anda. Mida varem luuletus rahvahääletusele jõuab, seda rohkem on sel aega hääli koguda ja seda suurem on võiduvõimalus.

Auhinnafond

Kümne enim hääli kogunud luuletuse autori vahel loosib Toimetaja tõlkebüroo koostöös Veloplusiga välja mugava jalgratta.

Lisaks loositakse kõigi luuletuse saatjate seas igal reedel välja raamatupoe Puänt kinkekaart väärtusega 20 eurot.

Võitjatest teavitamine

Võitjate nimed avaldatakse jooksvalt Toimetaja kodulehel ja Facebookis. Peavõitja nimi avaldatakse Toimetaja tõlkebüroo koduleheküljel Eesti taasiseseisvumispäeval, 20. augustil 2022. Võitjaga võetakse ühendust.

Info

Lisainfo ja konkursi reeglid on SIIN.

Facebookis saad jälgida SIIN.

Võistlusele saadetud luuletused on SIIN.

Vaata ka videot Youtube’is!

Minni Luuk

Vormsi