Avatud on noortevaldkonna tunnustuskonkurss

Suur rõõm on teatada, et noortevaldkonna tunnustuskonkurss 2019 on avatud kandidaatide esitamiseks!

Selleaastane konkurss on järjekorras neljateistkümnes ning kandidaate on võimalik kaheteistkümnes erinevas kategoorias esitada (aasta noorsootöötaja, aasta huvikool, aasta noortekeskus, aasta noorteühing või -organisatsioon, aasta osaluskogu ja õpilasesindus, aasta noortemalev, aasta noortelaager, aasta kohalik omavalitsus, aasta noorsootööühing, aasta panustaja, aasta tegu noorsootöös ning pikaajaline panus noortevaldkonda).

Kandidaate on võimalik esitada kuni 01.11.2019 kell 23.59 elektroonselt läbi Eesti Noorsootöö Keskuse Konkursiveebi https://entk.konkursiveeb.hitsa.ee. Selleks tuleb sisse registreerida end kasutajaks/logida sisse ID-kaardi, Mobiil-ID või Smart-ID abil.

Seejärel tuleb valida „Esita uus taotlus“ ning „Noortevaldkonna tunnustuskonkurss 2019“. Kui olete kogu vajaliku informatsiooni kandidaadi kohta kirja pannud, vajutage palun „Kinnita ja esita“.

NB! Tunnustuskomisjonile edastatakse hindamiseks ainult need kandidaadid, keda on esitatud vähemalt KAHE ERINEVA esitaja poolt! (NB! Esitajad võiksid olla välja toodud samal vormil. Kui kandidaadid on esitatud erinevatele kandidaadi esitamise vormidele, tõstetakse info tunnustuskomisjoni töö lihtsustamiseks ühele vormile kokku).

Kandidaate võivad esitada kõik juriidilised ja füüsilised isikud. Tunnustamise korra ning tunnustuskonkursi lisainfo leiate https://www.entk.ee/tunnustamine2019/.

Noortevaldkonna tegijate tunnustamise eesmärk on esile tõsta noorsootöösse panustanud ning valdkonda edendanud inimesi, ettevõtteid ja organisatsioone ning silmapaistvamaid ja olulisemaid algatusi, millel on oluline mõju kohalikul, maakondlikul, üleriigilisel või rahvusvahelisel tasandil.

Lisainfo:

Birgit Rasmussen

tunnustamine@entk.ee

5688 2001

https://www.entk.ee/tunnustamine2019/.

Vormsi