Aasta ema kandidaatide esitamine

 

SA Lääne-Eesti Arenduskeskus ootab ettepanekuid Läänemaa Aasta Ema 2018 tiitli kandidaatide kohta.

Aasta ema tiitel antakse emale, kes on kasvatanud üles tublid lapsed, väärtustab pere ja kodu ning paistab silma ka ühiskondlikult. Kandidaat peab olema Eesti Vabariigi kodanik ja Läänemaa elanik.

Aunimetuse andmise eesmärk on väärtustada emasid. Läänemaa aasta ema statuudi ja vormi leiab SA Lääne-Eesti Arenduskeskuse kodulehelt.

Ettepanekud palume esitada SA Lääne-Eesti Arenduskeskuse postiaadressil Posti 41a, Haapsalu linn, Haapsalu linn, Läänemaa või e-postiga info@lak.ee. Viimane päev ettepaneku esitamiseks on 30. aprill 2018.

SA Lääne-Eesti Arenduskeskuse nõukogu esimees Urmas Sukles annab tiitli saajale tunnustuskirja ning nimelise meene üle pidulikul koosviibimisel maikuus.

Varasemalt on Läänemaa aasta ema tiitli saanud Vivian Hallik, Ingrid Danilov, Silvi Tarang ning Rita Lai.

Küsimuste korral palume pöörduda:

Cynne Põldäär
ettevõtluskonsultant, noorte ettevõtlikkuse projektijuht
SA Lääne – Eesti Arenduskeskus
E-mail: cynne@lak.ee
Mob. +372 56 214 386

Tel. +372 473 5538

www.lak.ee

http://invest.laanemaa.ee

https://www.facebook.com/laanelak/

SA Läänemaa Arenduskeskus ajalugu ulatub aastasse 1995. Pakume tasuta nõustamist ettevõtjatele, potentsiaalsetele investoritele, mittetulundusühingutele ja kohalikele omavalitsustele. Algatame ning viime ellu maakonnale olulisi projekte. LAK on osa üle-Eestilisest maakondlike arenduskeskuste (MAK) võrgustikust www.arenduskeskused.ee, töötajate koguarvuga üle 130.

Vormsi