Raskete sõidukite ülevedu Ormsöga

PL Ormsö reaalne kandevõime on keskmiselt 70t, mis seab piirangud koormatud veokite üleveol.

Korraga saab laev pardale võtta vaid ühe ca 40t kogukaaluga veoki, et samal ajal vedada üle ka väiksemad sõidukid. Palume raskete vedude korraldajatelt igakülgset koostööd ja anname endast parima, et ühiselt sobiv lahendus leida ja veosed reiside vahel ära jagada.

Selleks, et suurte ja raskete sõidukite vedu sujuvalt korraldada on järgmised ettepanekud ja näpunäited:

1.       Olles ostnud e-pileti 30t või enam kaaluvale veosele anna kindlasti teada oma veose kaal vormsi@laevakompanii.ee või Ormsö telefonil 53 625 080, see info on väga oluline!

Kirjuta e-kiri nii

Teema: E-pilet Svibyst 13:15 18.11 658KLG 40t

2.       Kui laevas on veose kaal teada ja tegemist on kergema koormaga, saab mõnikord teise suure veoki veel peale võtta. Seega, kui annad ise teada kaalu, siis olles vastupidises olukorras, kus Sinu veok ei mahu enam broneeringusse, võib juhtuda, et mahutame sõiduki ikkagi laevale, kuna teame varem e-pileti ostnud sõiduki kaalu.

3.       Kui saad pileti ostul teate „Antud sõidukiliigi maht reisil on täis“, aga see konkreetne reis oleks kõige sobivam, siis helista samuti Ormsö telefonile. Laevapere vaatab piletimüügi infosüsteemist järele, millised sõidukid juba e-pileti on ostnud ja vahel võib olla võimalik paindlikult veel teine suur veok ka laevale mahutada.

4.       Veokite üleveoks on oluline ka veetase, mis Ormsö puhul on kriitiline, kui vesi langeb alla -38cm. Palun jälgi ise veetaseme prognoosi Rohuküla mereseirejaama lingilt  http://on-line.msi.ttu.ee/?jaam=rohukyla&periood=86400

5.       Laeva telefoni ei pruugi alati esimesel katsel kätte saada, kuna autoteki all asuvates meeskonna ruumides puudub telefoni levi. Palume kannatlikkust. E-kirja võib alati saata, sest meeskond jälgib seda postkasti hoolega.

Rohkem infot: http://tuulelaevad.ee/index.php?option=com_tuulelaevad&Itemid=30&id=423&lang=et

 

 

Vormsi