Päästeameti veebikoolitused – „Elu kui mõnus mäng“ ja „5 elumuutvat minutit“

Päästeameti ennetusmeeskond viib jällegi läbi tasuta veebikoolitusi.

Seekord on plaanis kaks koolitust: esimene on kriisiteemaline „Elu kui mõnus mäng“ ja teine tuleohutusalane koolitus „5 elumuutvat minutit“.

23. märtsil kell 18-19 ELU KUI MÕNUS MÄNG

Selleks, et edukam olla, tuleb lauamängus mõni käik alati ette mõelda ja nii ka elus. Milleks on vaja kriisiks valmistuda ja varuda, kui poed on avatud, kool ja lasteaed töötavad, trenni tegemine ja sotsiaalmeedias surfamine on igapäevane?  Veebikoolitusel „Elu kui mõnus mäng“ arutletakse teemal, kuidas oma elu mugavamalt elada, kui ei saa teha oma argitoimetusi.

29. märtsil kell 18-19 5 ELUMUUTVAT MINUTIT

Eelmise, 2022. aasta teises pooles juhtus mitu tulekahju, kus inimesed küll esialgu väljusid põlevatest ruumidest, kuid läksid siis tagasi ning hukkusid seetõttu. Seekordsel veebikoolitusel räägitakse tulekahjude menetleja Raido Metsaga sellest, mis toimub tulekahju eel, ajal ja järgselt. Kui kiiresti levib tuli ning mitu minutit on enda päästmiseks aega. Kindlasti antakse nõu ning tuletatakse meelde, kuidas tuleõnnetusest vigastusteta pääseda.

Mõlemale koolitusele saab registreeruda Päästeameti broneerimissüsteemi kaudu, mis asub SIIN. Leidke sealt huvi pakkuv koolitus, logige süsteemi sisse ning registreeruge koolitusele. Pärast õnnestunud registreerumist saate automaatse kinnituskirja. Koolituse veebilingi saadetakse vahetult enne koolitust teile e-kirjaga.

Kõik eelregistreerunud osalejad saavad pärast koolitust lisamaterjale ning ligipääsu koolituste salvestustele.

Lisainfot leiate Päästeameti Facebooki kontolt ning Elu kui mõnus mäng ürituse lehelt ja 5 elumuutvat minutit lehelt .

Kohtumiseni koolitusel!

Lääne päästekeskuse ennetuspartnerid

 

Vormsi