Omniva toob e-poest tellitud pakid nüüd Vormsile

Vormsi elanikud saavad nüüd tellida e-poe pakid saarele kohapeale. Omniva avas Vormsil esimesena virtuaalse pakiväljastuse teenuse paki kättesaamiseks. Nüüd ei pea enam mandrile pakkide järgi sõitma ja nutikas pakiteenus on kõigile saare elanikele kättesaadav alates 30. märtsist.

Pakkide Vormsile tellimine ja kättesaamine on imelihtne: e-poest tellimisel tuleb valida pakiautomaatide nimekirjast „Vormsi pakiväljastus“ ja Omniva toimetab pakid kohale ning kuller annab tellijale saadetise üle. Vormsi pakiväljastuse hind on sama, mis Omniva pakiautomaadi teenus valitud e-poes.

Pakke saab tellida vastavalt mõõtudele. Minimaalsed mõõtmed ja kaal: pikkus 14 cm, laius 9 cm, kõrgus/paksus 1 cm, reaalkaal vähemalt 50g. Maksimaalsed mõõtmed ja kaal: pikkus 64 cm, laius 38 cm, kõrgus 39 cm, reaalkaal ei tohi ületada 30 kg.

Paki tellimine e-poest Vormsile:

  1. Lisa e-poes soovitud tooted ostukorvi.
  2. Ostukorvis vali väljastamiseks Omniva pakiautomaat.
  3. Leia pakiautomaatide nimekirjast „Vormsi pakiväljastus“.
  4. Vormsi pakiväljastuse hind on sama, mis Omniva pakiautomaadi teenus valitud e-poes.
  5. Kui pakk on jõudnud Vormsile, siis võtab postikuller Sinuga telefoni teel ühendust.
  6. Postikuller toob paki  kokkulepitud ajavahemikus.

Vajadusel saab saadetised ka saarel kohapeal tagastada.  Tagastamiseks kutsu postikuller kohale ning see on tasuta, kui lähim postiasutus on kaugemal kui 5 km. Kulleri kutsumiseks helista 661 6616 või täida veebivorm või saada e-post info@omniva.ee. Tagastada saab ka Vormis postkontoris klienditeenindaja abiga.

Täpse info Vormsi virtuaalse pakiteenuse kohta leiad Omniva kodulehelt SIIT.

Omniva vahendusel on Vormsilt võimalik saata pakki mujale pakiautomaati läbi postkontori. Pakisaatmisest postkontorist loe täpsemalt Omiva kodulehelt SIIT.

Vormsi virtuaalse pakiautomaati lisandumine e-poodide loetellu sündis tänu vallavalitsuse, vormsilaste ja Omniva koostööle.

Vormsi