Muudatused Vormsi postkontori töös

Vormsi postkontor on suletud 1.-12. septembrini. Sel ajal ja ka edaspidi toob postiteenused koju või tööle personaalne kirjakandja. Pakke saab e-poodidest tellida jätkuvalt virtuaalse pakiväljastuse kaudu. Vormsi postipunkt alustab tööd 12. septembrist ikka vanal aadressil Poe, Hullo külas ja on avatud esmaspäevast reedeni, hommikupoolikuliti kell 11-13.

Postkontori töökorralduse muutmine postipunktiks ei too saareelanikele teenustes muudatusi. Postipunkt osutab mitmesuguseid teenuseid: saab saata ja saada kirju ja pakke, maksta makseid ja vormistada  ajakirjandustellimusi. Toimub postiteenuste osutamiseks vajalike kaupade müük, näiteks on müügil pakendid, postmargid ja ümbrikud.

Samas saab jätkuvalt kutsuda postiteenusteks koju või tööle personaalse kirjakandja! Soovid saata või saada pakki? Vajad postmarki, ümbrikku või pakendit? Tasuda arveid või saata kirja? See on tasuta postipunkt on suletud. Kehtivad samad hinnad kui postiasutuses ja maksad ainult ostetavate postiteenuste eest.

Tellimiseks helista telefonil alates 1. septembrist 6643330 või täida tellimus Omniva kodulehel www.omniva.ee/era/abiinfo/kirjakandja_tellimine. Märgi, mida soovid teha ja aadress. Seejärel võtab Omniva klienditeenindaja ühendust ja lepib kokku teenindamise aja. Kirjakandja tuleb tellimust täitma üldjuhul järgmisel tööpäeval, aga mitte hiljem kui kahe tööpäeva jooksul ja saabub ajavahemikus kell 8-17.

Vormsi