Läänemaa ekspertgrupp kutsub üles esitama maakondliku 2017. aasta maakondlike preemiate kandidaate

Läänemaa ekspertgrupp ootab 20. novembriks ettepanekuid maakonna kultuuri- ja spordipreemiate saajate leidmiseks. Preemia kandidaadiks võib esitada maakonnas tegutsevaid füüsilisi isikuid, mittetulundusühinguid ja organisatsioone.

Kultuuripärl 2017
Preemiaga tunnustatakse kunsti-, rahvakultuuri- ning kehakultuuri ja spordivaldkonna inimeste tööd ja innustatakse erialast pühendumist. Kultuuripärli kandidaadiks võib esitada Läänemaal tegutsevaid füüsilisi isikuid, kes on 2017. aastal maakonna kultuuri- ja spordielu edendamisel silma paistnud.

Aastapreemiad
Preemiaga tunnustatakse loome- ja spordiinimesi, kes on 2017. aastal Läänemaal mõjutanud vastava valdkonna arengut ja aidanud kaasa maakonna tuntusele. Aastapreemia kandidaadiks võib esitada nii füüsilise isiku kui isikute grupi.

Tunnustuspreemiad
Preemiaga tunnustatakse oma valdkonnale pühendunud loome- ja spordiinimesi ja innustatakse nende edaspidist erialast tegevust.

Elutööpreemia
Preemiaga tunnustatakse isikut tema pikaajalise väljapaistva loomingulise või spordialase tegevuse eest. Elutööpreemia saajaks võib esitada vaid füüsilisi isikuid.

Kandidaate võivad esitada kõik isikud ja organisatsioonid. Korraga võib esitada ainult ühe kandidaadi.

Läänemaa ekspertgrupp ootab vabas vormis ettepanekuid või taotlusi, kus on:

* lühike kirjeldus kandidaadi loomingulistest või sportlikest saavutustest 2017. aastal
* kandidaadi tutvustus ja andmed (nimi, isikukood, aadress, telefon, e-post)
kuni 20. novembrini e-posti aadressil laanemaa@kulka.ee<mailto:laanemaa@kulka.ee> või e-kulka kaudu.

Lisateave: Marju Viitmaa tel 47 25 642 või laanemaa@kulka.ee<mailto:laanemaa@kulka.ee.

Enne ettepaneku esitamist tutvu ka Läänemaa taotluste, preemiate ja stipendiumide määramise korraga.<http://kulka.ee/ekspertgrupid/laanemaa/preemiate-stipendiumide-ja-toetuste-kord>

Vormsi