Kutse Vormsi arengukava aruteludele 6. oktoobril

Vormsi valla uue arengukava koostamine jätkub temaatiliste aruteludega. Meil on hea meel kutsuda kõiki asjaosalisi ja huvilisi pakkuma lahendusi, kuhu ja kuidas järgmisel kümnel aastal Vormsi peaks arenema.

Arutelu 1: Noorsootöö ja haridus
6. oktoobril 2018 kell 10:00-12:00 Vormsi rahvamajas

Millised on noorte ootused elule saarel? Mis noortele Vormsi juures kõige rohkem meeldib? Millest nad kõige rohkem puudust tunnevad? Räägime vaba aja veetmise võimalustest, noorsootööst, haridusest ja huvitegevusest.

Arutelu 2: Vaba aeg, turism ja kuvand
6. oktoobril 2018 kell 12:30-14:30 Vormsi rahvamajas

Milliseid vaba aja veetmise võimalusi peaks Vormsi pakkuma? Kuidas tasakaalustada tegevusi kohalikele ja külalistele? Kuidas soovime tutvustada Vormsit väljaspool saart? Kuidas pakkuda turistidele kvaliteetset ja mitmekülgset teenust, samal ajal aga väärtustades saare rahulikku elurütmi? Arutame vaba aja veetmise, ühistegevuste, Vormsi kuvandiga ja turismiga seotud küsimusi.

Arutelu 3: Ettevõtlus ja majandus
6. oktoobril 2018 kell 15:00-17:00 Vormsi rahvamajas

Kuidas luua saarel soodne keskkond ettevõtluse ja turismi tasakaalustatud arenguks. Kuidas saavad ettevõtjad panustada saare arengusse ning mida ootavad nad valla poolt, et luua töökohti ja lisandväärtust. Räägime ettevõtluskeskkonnast, vajalikest avalikest teenustest, ühendustest ja keskkonda väärtustavast majandustegevusest.

Vormsi valla arengukava aitavad koostada ja strateegiapäeva viivad läbi Ragnar Siil ja Jorma Sarv kultuuripoliitika ja loomemajanduse mõttekojast Creativity Lab.

Kohtumiseni 6. oktoobril Vormsi rahvamajas!

Vormsi