E-Selver alustab kojuveoga Vormsil

Eesti suurima teeninduspiirkonnaga e-pood laiendab veelgi kojuveopiirkonda. E-Selveri esimene kullervedu Vormsile toimub teisipäeval, 4. juunil.

“Selveri kullerid on aastaid toonud kauba koduuksele terve Mandri-Eesti ulatuses ning suursaartel. Suur rõõm on nüüd teenust pakkuda suvekuudel ka Vormsil,” ütles Selveri juht Kristi Lomp.

“Suvine turismi tipphooaeg toob saarele lisaks kohalikele ka rohkesti külalisi, kes ei pea enam kogu toidukraami ise kaasa vedama. Selveri kullerid toovad kauba ise mugavalt Vormsil soovitud asukohta kohale. Vormsil on niisiis nüüdsest suvisel ajal rikkaliku valikuga supermarket – e-Selver,” lisas Kristi Lomp.

E-Selverist saab kaupa Vormsile tellida kahel päeval nädalas – teisipäeval ja reedel. Teisipäeviti saab kaupu saarel vastu võtta ajaaknas kell 13–15 ja reedeti kell 17–19. Ajaaken väikesaarele tellimiseks sulgub 10 tundi enne tarneaega. Kaupade kojuvedu Vormsile on esialgu planeeritud kolmeks suvekuuks.

Selveri juhi Kristi Lombi sõnul on e-Selveri tugevuseks alati olnud külluslik kaubavalik ja üle-eestiline kojuvedu. Selveri e-poe sortimendis on ligi 12 000 toodet, millega on esindatud ca 95% kogu ketis müüdud toodete paremikust. Sealjuures leiab e-poest laia valiku tooteid Selveri enda kala- ja lihameistritelt ning pagaritelt, Selveri Köögi peolauatooted, lilled ja lillekimbud, puuviljakorvid ja kingitused ning muidugi Eesti väiketootjate kaubad. Lisaks laiale valikule toidu- ja tööstuskaupadele toob e-Selver koju kätte ka suure kodutehnika nagu külmkapid ja pesumasinad.

Kodumaisel kapitalil Selveri jaeketti kuulub üle-eestilise kohale veoga e-Selver, 71 Selveri kauplust, 2 Delice’i kauplust ja Selveri rändpood, kogumüügipinnaga 120 400 m². Selveri tütarettevõte Kulinaaria OÜ on Eesti suurim valmistoidutootja, Selveri Köögi kaubamärgi toodete tootja. Selver kuulub börsiettevõtte TKM Gruppi. Selver annab tööd ca 3000 inimesele. 2023. aasta müügitulu oli 627,8 miljonit eurot ning kliendid tegid aasta jooksul 44,2 miljonit ostu.

Pressiteate edastas:
Mariann Järvela
Selveri kommunikatsioonijuht
+372 5332 4723
mariann.jarvela@selver.ee
www.selver.ee

Vormsi