Algas kirjapanek Hiiu kandle laagrisse

Hiiu kandle suvelaager tuleb taas 22.-25. august 2019!

Sel aastal on meie suurepärasteks õpetajateks Vladislav Demin, kes tuleb meile Karjalast, ning Meelika Hainsoo, Sänni Noormets ja Annika Mändmaa Eestist.

Hiiu kandle seminar 21. august:
Päev enne suvelaagrit, 21. augustil toimub esmakordselt Eestis ka hiiu kandle pedagoogikaümarlaud, kuhu on oodatud arutlema ja oma kogemusi jagama kõik hiiu kandle praegused ja tulevased õpetajad ning pedagoogikahuvilised. Seminar toimub samuti Rumpo Mäe Talus.
Seminaril osalejad maksavad lõunasöögi ise, võimalik on tellida ühine lõunasupp. Ruumidega toetab Rumpo Mäe Talu.

Hiiu kandle laagri praktiline info:
Kõik laagrilised on oodatud saarele juba kolmapäeva õhtul, et neljapäeva hommikul saaks kell 10 juba tundidega alustada.
Laagri osaluspanus on 150 eurot. Osalejatele on tagatud toitlustus, majutus ja hiiu kandle õpe. Laagrit toetavad Vormsi vald, Rahvakultuuri keskus, Eesti Kultuurkapital.
Pärast kinnituskirja saamist saadab Vormsi Vallavalitsus laagritasu maksmiseks arve. Koha laagris tagab õigeaegne tasumine arvel olevaks kuupäevaks. Registreerumine on avatud mai lõpuni või kuni kohti jätkub! Alla 18-aastased hiiu kandle laagrilised, kes ööbivad laagris, on oodatud koos vanema või vastutava saatjaga. Laagrikohast loobumisel palume sellest teatada vähemalt 2 nädalat enne laagrit. Kui leiame uue osaleja, siis on võimalik rahaliselt tasaarveldada.

Registreerimisvormi leiad siit: https://docs.google.com/forms/d/1koRZm-oXt6W3CixgZ60CuzooddPyEL7sxidcTkktfKA

Kohtumiseni Vormsil!
Liisa Koemets
Laagrijuht
tel. 53324924
liisakoemets@gmail.com

Toetajad: Rahvakultuuri Keskus, Vormsi vald, Kultuurkapital

Vormsi