Algab “Teeme ära!” talgute kirjapanek!

Head talgujuhid üle Eestimaa!

Teeme Ära talgukevad on käes ning saab täna sümboolse avalöögi. Olete oodatud värsket talguveebi uudistama ja oma talguid kirja panema.

Tänavu valmistume ühiselt juubelilaulupeoks ning korrastame kultuuriväärtuslikke paiku oma kodukandis. Nii neid, mis jäävad tuleteekonnale kui teisi tähendusega paiku. Samuti kutsume üles meisterdama õueraamatukogu, et jagada lugemisvara kogukonnas või külalistega. Koostöös Tartu Ülikooliga oleme aga võtnud plaani enneolematu kodanikuteaduse algatuse – Eesti otsib nurmenukke!

Kogu asjakohase info ja abimaterjalid leiad lehelt www.teemeara.ee/talgujuhile.

Nagu juba tavaks, saab iga inimene ja iga kogukond ise otsustada, millised tööd ja tegemised 4. mai talgupäeval ühiselt ette võetakse. Talguid kirja pannes saad valida oma stardipaketi kättesaamiseks sobivaima pakiautomaadi. Stardipakettide laialivedu algab 4. aprillil.

Talguveebi talgute lisamine pole muutunud, kehtib endine kasutajanimi (e-posti aadress) ja salasõna. Kui jääd hätta või vajad nõu, siis aitame hea meelega. Küsi julgesti oma maakonna koordinaatorilt või kirjuta info@teemeara.ee.

Teeme ära!

Talgupäeva meeskonna poolt rõõmsat ja tegusat talgukevadet soovides
Tarmo Tüür
Teeme Ära talgupäeva eestvedaja

Vormsi