Smesa Ait

Ehe ja ainulaadne suvine öömaja Vormsi saarel, Hosby küla rannas. Idülliline külalistemaja  „Smesa Ait“ pakub majutust koos sauna ja kümblustünni mõnudega kuni seitsmele külalisele! Oodatud on ka kõik neljajalgsed sõbrad.

Info ja broneerimine meie kodulehel: www.smesaait.ee

Aidas on kõik vajalik mugavaks puhkuseks: avatud lounge ala köögiga ning laka all magamistuba 5-le külalisele; kööginurk, külmiku ja  söögi valmistamise võimalusega ning mugav duširuum. Kõik vajalik toidu valmistamiseks ja nautimiseks, lisaks kohvi ja tee valik! Aida laka all, kus avaneb imeline vaade merele, on 5 voodikohta (1 x 2ne voodi + 3x üheinimese voodi). Vajadusel saab magamiseks juurde kasutada lounge diivanvoodit ja äärmisel vajadusel mahutame veel juurde ühe „tudengi mugavustega“ välivoodi.  Teie jaoks olemas tekid padjad, voodilinad ning rätikud. Külaliste WiFi.

Aida õuel on saun ja kümblustünn, suur terrass chillimiseks, -grillimiseks, söömiseks ja mõnulemiseks.

Lastele hoovis kiik ja liivakast, kogu perele discgolf, petank ning jalgpalliplats

Kuninglikeks vajadusteks luksuslik õue-kemmerg „Õkva“ (veega wc puudub).

*Hosby küla sadamast „paadiga“ tulijatele on Ait 400 m jalutusmaa kaugusel, Smesa nimeline paadikoht randumiseks!

Tule koos oma lemmikloomaga, kõik vajalik magamisasemest kuni maiusteni on ootamas, anna broneerimisel meile teada!

*Et tühja kõhuga päeva alustama ei peaks – Soovi korral mõnusa kõhutäie või ahju soojad pirukad hommiku kohvi juurde toob Aita kohale meie küla Retro kohvik, menüü ja tellimise info broneeringu kinnitusel!

– Ait ja Smesa õu on ideaalne vaikseks puhkamiseks ja rahulikele öömajalistele, öö-festivali ja laulupidu kahjuks meie juures pidada ei saa!

– Palume külalisel pesta ise oma nõud!

 

Kontakt:

Info ja broneerimine meie kodulehel www.smesaait.ee

kirjuta: smesaaita@gmail.com

helista: Andra +372 56 607 969

 

Vormsi