Massaažituba

Vormsi massaažituba peab  Tiit Adams, kes on massööritööd teinud kuus aastat. Võimalik on saada Jaapani päritolu Shindo massaaži, mis põhineb inimese energiakanalite mõjutamisel läbi punktivajutuste ja massaaži; Tai massaaži (Nuad bo rarn), mida võib ka nimetada passiivseks joogaks ning Rootsi klassikalist massaaži, mis on üldmassaaž erinevate looduslike õlidega.

Kes on massöör Tiit Adams?

“Tee massaaži juurde sai alguse valutavatest põlvedest ja juhusest. Sport on minu elu lahutamatu osa kogu aeg olnud, mingi hetk aga hakkas keha märku andma, et ainult trenni tehes ei toimu areng loodetud suunas, vaid pigem vastupidi. Minu klassikalise massaaži õpetaja ütles kohe alguses, et minu tee on idamaad. Edasi õppisin Tai massaaži, siis Shindod. Shindos olen omandanud esimese astme instruktori taseme. Mulle väga meeldib alternatiivsete lahenduste otsimine ja pakkumine inimesi vaevavate füüsiliste hädade suhtes, tõsi, need on väga tihedalt seotud ka emotsioonidega. Idamaise taustaga massaaži tehnikad annavad selleks ideaalse võimaluse ja väljundi.”
 

Miks on massaaž oluline?

See on võimalus pakkuda eelkõige iseendale midagi erilist, maandada kuhjunud emotsionaalseid ja füüsilisi pingeid. On väga oluline leida aega iseenda jaoks, seeläbi saamegi olla paremad inimesed.

Massaažisoovi korral võtke ühendust allolevatel kontaktidel. Vajalik on eelregistreerimine.

Vormsi